Pridajte sa k nášmu tímu

Naša realitná kancelária, Local Reality, je dynamickým a inovatívnym hráčom na trhu nehnuteľností. Založená s víziou premeniť tradičný realitný trh na moderný a efektívny proces. Rýchlo sme expandovali a získali povesť spoľahlivého partnera v sektore kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Naše poslanie je jednoduché: spájať ľudí s ich vysnívanými domovmi a investičnými príležitosťami, pričom zabezpečujeme najvyššiu úroveň profesionality a osobného prístupu. S tímom skúsených realitných agentov a odborníkov na trhu nehnuteľností sme pripravení poskytnúť našim klientom neporovnateľnú službu a poradenstvo.

Kariéra:

Informácie o pracovnom mieste

 • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Tvojou hlavnou náplňou práce bude predaj nehnuteľností a komunikácia s ľuďmi. Dohadovanie a realizácia obhliadok a prezentácia svojich nehnuteľností. Následne časom si budeš zbierať svoju vlastnú klientelu a ponuky na nehnuteľnosti sa ti budú hrnúť jedna radosť! So všetkým ti samozrejme bude pomáhať asistentka alebo kolega. Niet sa čoho báť a určite sa ti to zapáči natoľko, že nad zmenou zamestnania už rozmýšľať nikdy nebudeš 🙂

 • Zamestnanecké výhody, benefity: Na začiatok ti ponúkame 1000€ fix/ mesačne do času kým sa ti nepodarí urobiť tvoj prvý obchod ako motiváciu vytrvať a usilovne pracovať za každých okolností. Pre našich maklérov sa snažíme robiť všetko čo je v našich silách či už ide o inzerciu a topovanie inzerátov, hradenie poplatkov na katastri, vypracovávanie zmlúv a veľa ďalšieho. Myslíme a dúfame, že sme mladý, priateľský kolektív, ktorý vie preraziť na trhu a chceme takých ľudí, ktorí do toho kolektívu rýchlo zapadnú. Táto práca je možná aj popri štúdiu alebo brigáde ale môžeš nám veriť, že po svojom prvom obchode sa budeš chcieť venovať iba tomuto. Našich maklérov samozrejme všetko naučíme a vysvetlíme im naše know how a akým systémom pracujeme. Mesačne vyhodnocujeme najusilovnejších a najpracovitejších maklérov a odmeňujeme ich za skvelé výkony. Nehnuteľnosti na predaj ti posielame priamo na tvoj email a môžeš si z nich vyberať.
  Teambuildingy, súťaže alebo školenia a rozvíjanie je u nás samozrejmosťou. Máš možnosť si vybrať či budeš pracovať z domu alebo z kancelárie a časovo si to môžeš prispôsobiť ako ti to bude vyhovovať.
 • Osobnostné predpoklady a zručnosti:Do nášho tímu hľadáme niekoho ambiciózneho a cieľavedomého, niekoho kto sa nebojí práce s ľuďmi, má dobré komunikačné schopnosti, dravosť v sebe a chuť si dobre zarobiť. Chceme niekoho na koho sa dá spoľahnúť a je jedno či máš 18 alebo 50 rokov ale je podstatné aby si mal chuť pracovať. -Príjemné a profesionálne vystupovanie je taktiež jedna z vlastností, ktorú budeme požadovať. Chceme z teba urobiť Top makléra ale budeš musieť hlavne chcieť aj ty sám/sama.

 • Stručná charakteristika spoločnosti:Local Reality je mladá spoločnosť plná vízií a cieľov, za ktorými si ide za každých okolností. Hľadáme cesty k riešeniam a nie obchádzky. Chceme byť prví na koho si majitelia svojich nehnuteľností spomenú, keď sa rozhodnú ísť do predaja. Napriek čerstvosti našej spoločnosti sa môžeme pýšiť profesionalitou a dlhoročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami. Pre našu spoločnosť je gro individuálny prístup ku každému klientovi.
 • Zaujala ťa naša ponuka?

  Neváhaj a kontaktuj nás prostredníctvom emailu kariera@localreality.sk

  Náš tím realitných maklérov

  You don't have permission to register